листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ-КОНСОЛИДИРАН ПЕЛИСТЕРКА А.Д.Скопје


НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ-КОНСОЛИДИРАН 01.01-30.09.2023 год..xlsx

Објавено на: 17.11.2023 08:34:20
Документ БР.: DOC_12298-112/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.