листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Javen povik 22.12.2023.doc

Објавено на: 17.11.2023 09:34:17
Документ БР.: DOC_10109-141/2023
Урнек: Јавен повик за собрание