Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовно чувствителни информации - Макстил А.Д


Известување за МБ промена во сопственоста_21.11.2023.pdf

Објавено на: 21.11.2023 15:31:46
Документ БР.: DOC_10191-756/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации