Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовно чувствителни информации -Макстил АД


Известување за МБ промена во сопственоста_22.11.2023.pdf

Објавено на: 23.11.2023 08:32:14
Документ БР.: DOC_10191-759/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации