Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ


3.Повик за Собрание на 22.11.2023.doc

Објавено на: 23.11.2023 15:44:51
Документ БР.: DOC_10109-142/2023
Урнек: Јавен повик за собрание