Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовно чувствителни информации - Макстил АД


Известување МБ промена на сопственоста_29.11.2023.pdf

Објавено на: 29.11.2023 14:10:36
Документ БР.: DOC_10191-761/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации