Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределување на акумулираните добивки остварени до 31 декември 2022 година


1. Одлука - распределување на акумулирани добивки.pdf

Објавено на: 11.12.2023 14:06:27
Документ БР.: DOC_12287-38/2023
Урнек: Распределба на добивка