листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Информација за остварените приходи од продажба во сегмент фармација за период 01.01-31.12.2023 година


Известување - Приходи продажба (сегмент фармација).pdf

Објавено на: 12.01.2024 08:24:50
Документ БР.: DOC_10191-21/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации