листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

РЕПЛЕК АД Скопје прави промена на Финансискиот календар 2024 и ќе го објави Бизнис планот за 2024 година порано од предвиденото, на 23.02.2024.

Објавено на: 22.02.2024 14:31:35
Документ БР.: DOC_10191-123/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации