Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

образложение за промените во финансискиот резултат за 2023 година


образложение.pdf

Објавено на: 23.02.2024 14:10:59
Документ БР.: DOC_10191-129/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации