Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2023


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 31.12.2023 za objava.xlsx

Објавено на: 01.03.2024 15:55:43
Документ БР.: DOC_26445-78/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.