Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансискиот резултат на Макпетрол АД 01.01.-31.12.2023.pdf

Објавено на: 28.02.2024 14:10:26
Документ БР.: DOC_10191-148/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации