листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Постапувајќи согласно член 38 од Правилата за котација на Македонска берза АД Скопје, РЕПЛЕК АД Скопје објавува дека член на Надзорниот одбор Петар Андреевски за прв пат се стекна со 1 акција

Објавено на: 28.02.2024 14:28:51
Документ БР.: DOC_10191-151/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации