листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи од работењето на БИМ а.д. Св. Николе за периодот јануари-декември 2023 год.


31.12.23 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2023.xlsx

Објавено на: 29.02.2024 09:10:30
Документ БР.: DOC_26445-30/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.