листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати на БИМ а.д. Свети Николе за 2023 год.


Образложение за остварени резултати за 2023 год.docx

Објавено на: 29.02.2024 09:11:18
Документ БР.: DOC_10191-156/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации