Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

фабрика КАРПОШ АД Скопје известува дека неревидираните финансиски извештаи за 2023 година, ќе бидат објавени најдоцна до 15.03.2024 година

Објавено на: 29.02.2024 14:05:53
Документ БР.: DOC_10191-158/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации