Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финански извештај 01.01-31.12.2023 - АД Дебарски Бањи - Цапа


01.01.2023-31.12.2023 EXL.xlsx

Објавено на: 29.02.2024 14:09:53
Документ БР.: DOC_26445-34/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.