Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлука од УО за дивиденден календар 2023 со Образложение


Предлог-Одлука од УО за дивиденден календар 2023 со Образложение.pdf

Објавено на: 01.03.2024 09:00:39
Документ БР.: DOC_13285-10/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери