листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани посебни финансиски извештаи за период 01.01-31.12.2023 година


FI REPLEK AD 01.01-31.12.2023 - posebni.xlsx

Објавено на: 01.03.2024 09:29:03
Документ БР.: DOC_26445-55/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.