листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за периодот 01.01.-31.12.2023 година.


Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период 01.01.-31.12.2023.pdf

Објавено на: 01.03.2024 09:30:04
Документ БР.: DOC_10191-187/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации