листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ве известуваме за објавата на годишните неревидирани финансиски извештаи нема да може да биде објавена

на 01,03,2023 година.Објавата ќе биде ојавена најдоцна до 15,04,2024 год. и воедно се менува календарот на настани.

Објавено на: 01.03.2024 14:08:42
Документ БР.: DOC_10191-193/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации