Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2023


Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2023.xlsx

Објавено на: 01.03.2024 14:11:42
Документ БР.: DOC_26445-63/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.