Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2023 - Макстил А.Д


31.12.23 -6 12 Месечни известувања-трговски друштва-природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 01.03.2024 14:14:42
Документ БР.: DOC_26445-66/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.