листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Nerevidiran izvestaj za RIK SILEKS AD, Kratovo za period od 01.01.2023 do 31.12.2023


obrazlozenie 2023.pdf

Објавено на: 01.03.2024 16:04:59
Документ БР.: DOC_10191-215/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации