Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ


ПЕЛИСТЕРКА А.Д.Скопје, 01-31.12.2023, неревидиран, 01.03.2024.xlsx

Објавено на: 01.03.2024 16:06:02
Документ БР.: DOC_26445-80/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.