листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одоговорни лица за контакт со инвеститорите во РЕПЛЕК АД Скопје се:

1. Јулијана Колева Русовска - Менаџер на оддел Правни работи

     тел: +389 72 246 669

     e-mail: julijana.koleva.rusovska@replek.mk

2. Симона Бигагли - Координатор за корпоративни комуникации

     тел: +389 72 571 477

     e-mail: simona.bigagli@replek.mk


Одлука за промена на овластено лице за контакт со инвеститори_05.03.2024.pdf

Објавено на: 07.03.2024 14:10:26
Документ БР.: DOC_10191-228/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации