листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Изменета предлог одлука


Predlog odluka.pdf

Објавено на: 12.03.2024 14:02:29
Документ БР.: DOC_13285-20/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери