листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01 - 31.12.2023 година

Вабтек МЗТ АД, Скопје


Wabtec MZT nerevidirani FS 31.12.2023.xls

Објавено на: 15.03.2024 14:10:07
Документ БР.: DOC_26445-97/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.