листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон остварени резултати 01.01 - 31.12.2023 година

Вабтек МЗТ АД, Скопје


Образложение кон остварени резултати 01.01-31.12.2023.pdf

Објавено на: 15.03.2024 14:11:07
Документ БР.: DOC_10191-243/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации