листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик  до акционерите на Реплек АД за учество на Годишно собрание


Јавен повик Собрание на акционери 2024 год .pdf

Објавено на: 22.03.2024 09:35:03
Документ БР.: DOC_10109-19/2024
Урнек: Јавен повик за собрание