листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог од акционер и предлог одлука за избор на член на Надзорен одбор


Предлог до Годишно собрание на акционери на РЕПЛЕК АД Скопје-.pdf
Предлог 8 -одлука за избор на член на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 25.03.2024 14:23:53
Документ БР.: DOC_13285-30/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери