листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani, konsolidirani  finansiski izvestai za RIK SILEKS AD, Kratovo za period od 01.01.2023 do 31.12.2023 godina.


СИЛЕКС АД Консолидирано-01.01-31.12.23.xls

Објавено на: 26.03.2024 14:07:07
Документ БР.: DOC_26445-108/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.