листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2023 година до 31.12.2023 година


12 Месечнo известувањe - ГТЦ А.Д. Скопје за 2023година.xlsx

Објавено на: 27.03.2024 14:08:00
Документ БР.: DOC_26445-111/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.