листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви доставуваме Образложение кон финансискиот резултат за период од 01.01.2023 година до 31.12.2023 година


образложение на финансискиот резултат 01,01 до31. 12.2023 год..doc

Објавено на: 27.03.2024 14:09:00
Документ БР.: DOC_10191-270/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации