Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери 


Јавен повик 29.04.2024.pdf

Објавено на: 01.04.2024 09:15:59
Документ БР.: DOC_10109-22/2024
Урнек: Јавен повик за собрание