листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД испраќа образложение до берза


Obrazlozenie do berza nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai 01.01-31.12.2023.docx

Објавено на: 01.04.2024 09:01:00
Документ БР.: DOC_10191-294/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации