Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revidiran finansiski izvestaj za 2023 godina


Rudnici Banjani 2023 Revidirani Finansiski Izvestai.pdf

Објавено на: 01.04.2024 14:06:03
Документ БР.: DOC_12304-4/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи