Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2023

 


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период од 01 01 до 31.12.2023.xlsx

Објавено на: 01.04.2024 14:55:31
Документ БР.: DOC_26445-122/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.