Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01-31.12.2023 ГОД.ПЕЛИСТЕРКА А.Д.СКОПЈЕ


NEREVIDIRANI KONSOLIDIRANI IZVESHTAI 01.01-31.12.2023-PELISTERKA A.D.SKOPJE.xlsx

Објавено на: 01.04.2024 15:43:10
Документ БР.: DOC_26445-125/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.