листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери
Објава на податоци за предложен кандидат за член на Надзорниот одбор на РЕПЛЕК АД Скопје.
 


Податоци за предложен кандидат за член на НО.pdf

Објавено на: 15.04.2024 09:05:11
Документ БР.: DOC_13285-50/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери