листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Извештај за извршена ревизија на годишната сметка и финансиските извештаи за 2023 година на БИМ АД Свети Николе


Ревизија БИМ АД Свети Николе за 2023 година.pdf

Објавено на: 17.04.2024 08:44:37
Документ БР.: DOC_12304-8/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи