листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме неревидиран биланс на успех за период од 01,01,2024 год. до 31,03,2024 год.


3 Месечно известување за период од 01,01,2024 до 31,03,2024 год. за ГТЦ А.Д. Скопје.xlsx

Објавено на: 23.04.2024 14:13:01
Документ БР.: DOC_12294-9/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.