листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви доставуваме образложение на финансискиот резултат за период од 01,01,2024 год. до 31,03,2024 год.


образложение на финансискиот резултат 01,01 до31. 03..2024 год..doc

Објавено на: 23.04.2024 14:13:01
Документ БР.: DOC_10191-336/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации