листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани единечни финансиски извештаи 01.01-31.03.2024 година


Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2024 година.xls

Објавено на: 23.04.2024 14:30:01
Документ БР.: DOC_12294-11/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.