листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.03.2024 година


Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01-31.03.2024.xls

Објавено на: 23.04.2024 14:30:01
Документ БР.: DOC_12294-12/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.