листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани посебни и консолидирани финансиски извештаи за 2023 година


Финансиски извештај Реплек АД 2023 поединечен.pdf
Финансиски извештај Реплек АД 2023 консолидиран.pdf

Објавено на: 26.04.2024 08:50:05
Документ БР.: DOC_12304-14/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи