листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за отуѓување на сопствени акции


Одлука за продажба (отуѓување) на сопствени акции по пат на јавна понуда.pdf

Објавено на: 26.04.2024 08:49:51
Документ БР.: DOC_12291-10/2024
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции