листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за утврдување на дивиденден календар


Одлука за утврдување на дивиденден календар.pdf

Објавено на: 26.04.2024 08:49:42
Документ БР.: DOC_10187-7/2024
Урнек: Дивиденден Календар