листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалник за Корпоративно управување


Корпоративно управување прашалник_.xlsx

Објавено на: 26.04.2024 08:50:37
Документ БР.: DOC_26956-5/2024
Урнек: Прашалници за ККУ