листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за избор на член на Надзорен одбор


Одлука за избор на член на Надзорен одбор..pdf

Објавено на: 26.04.2024 08:49:57
Документ БР.: DOC_12285-16/2024
Урнек: Измени во органи на управување